۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۰ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1401/12/25 مرحله استانی رویداد کشوری اتم (حل مسئله) الگوها و تجربه های موفق با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی برگزار شد.
مرحله استانی رویداد کشوری اتم (حل مسئله) الگوها و تجربه های موفق با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی برگزار شد.

مرحله استانی رویداد کشوری اتم (حل مسئله) الگوها و تجربه های موفق با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در مراسم مرحله استانی رویداد کشوری اتم(حل مسئله) الگو و تجربه های موفق ، گفت: با بهره گیری از جوانان الگو و گروه های جهادی می توان مشکلات را به خوبی رفع کرد. موسوی افزود: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) براساس فرمایشات مقام معظم رهبری حمایت از جوانان الگو را در دستور کار خود قرار داده و براین اساس رویداد کشوری اتم(حل مسئله) در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود. رابط استانی رویداد کشوری اتم در حاشیه برپایی این رویداد کشوری از شرکت 100 نفر در مرحله استانی این رویداد خبر داد و گفت: بعد از برگزاری مصاحبه و داوری 12 اتم (نفر) برای ارائه حضور طرح های خود انتخاب شدند. به گفته وی؛ از 12 اتمی که به صورت حضوری طرح های خود را ارائه کردند، سه اتم برتر انتخاب و برای حضور در مرحله کشوری این رویداد که سال آینده در تهران برگزار می شود ، معرفی می گردند . وی بیان داشت: طرح های ارائه شده در حوزه های کشاورزی، بهداشت، ورزش، آموزش، امور خیریه، جهادی و... هستند و بیشتر این طرح ها در حوزه آموزش و کسب و کارند. شایان ذکر است؛ این رویداد با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

تعداد بازدید: 305
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal