۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1397/08/30 در پيامي از مردم شريف استان، مديران و همكاران خود قدرداني كرد.
در پيامي از مردم شريف استان، مديران و همكاران خود قدرداني كرد.
با سلام و عرض تسليت شهادت حضرت امام حسن عسكري (ع) و همچنين تسليت درگذشت ناباورانه مرحوم دكتر سيد تقي نوربخش به عموم هم استاني ها و همشهريان عزيز، خداوند منان را شاكرم توفيقي حاصل شد چند صباحي خدمتگزاري كوچك براي مردم بزرگ اين استان باشم.
وي گفت: آنچه را در توان داشتم صادقانه در طبق اخلاص نهادم و در حوزه ماموريتم عليرغم كاستي ها و موانع فراوان از هيچ كوششي جهت بهبود اوضاع، تقويت همدلي، توسعه سياسي و اجتماعي و…فروگذار ننمودم.
معاون سابق استاندار خراسان جنوبي اظهار داشت: اما با اين وجود توفيق بيش از اين يار نبود و به دليل مشكلات و تالمات جسمي كه بخشي از آن ناشي از دوران دفاع مقدس بود با تحمل شدايد و ايستادگي و مقاومت در اين خصوص متاسفانه به توصيه پزشكان از ادامه خدمت معذور و مجبور به ترك مسئوليت گرديدم.
وي افزود: از لطف و محبت همه مردم شريف و مديران و همكاران محترم كمال قدرداني و تشكر را دارم و ضمن خداحافظي از بابت قصور و كاستي ها طلب حلاليت و اعتذار مي نمايم.
اسماعيلي در اين پيام نوشت كه به فرموده شهيد بزرگوار چمران: خدايا آنان كه به من خوبي كردند به من مهر و وفا آموختند، آنان كه از من انتقاد كردند به من راه و رسم زندگي آموختند، آنان كه به من بدي كردند مرا هوشيار نمودند، پس خدايا به همه آنان كه باعث تعالي دنيا و آخرت من شدند خير و نيكي برسان. مجددا ضمن طلب حلاليت همواره خويش را نيازمند دعاي خير همه شما خوبان مي دانم.
فروغ مهر الهي روشنگر سراي دل و چراغ توفيق فرا راه طريقتان باد.
برادر كوچك شما علي اسماعيلي
 اسماعيلي بهمن سال گذشته به پيشنهاد استاندار خراسان جنوبي و با حكم وزير كشور به معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري منصوب شد.
محمدمهدي مروج الشريعه استاندار خراسان جنوبي در حكمي «محمدرضا حسني مقدم» مديركل امنيتي و انتظامي استانداري را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي منصوب كرد.
تعداد بازدید: 260
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal