۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1398/02/23 جلسه شوراي زكات استان
جلسه شوراي زكات استان
يك شنبه مورخ 1398/02/22
شوراي زكات استان به رياست دكتر خوش خبر معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي ، موسوي كيا مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي و ساير اعضاي شورا در محل سالن شهيد ماژاني استانداري برگزار گرديد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي،  كه در جلسه شوراي زكات استان سخن مي گفت، از زكات به عنوان يكي از مولفه هاي تاثير گذار بر اقتصاد و سطح رفاه خانوارهاي نيازمند نام برد و افزود: ترويج فرهنگ زكات نيازمند انسجام كار تبليغي و فرهنگي عميق است.
وي به دستور العمل ابلاغي از سوي وزارت كشور در خصوص نحوه عملكرد سمن هاي فعال در حوزه خيريه اشاره و تصريح كرد: سازمان هاي مردم نهادي كه گردش مالي آنها شفاف و از كارنامه درخشاني برخوردارند مي توانند در جمع آوري و هزينه كرد زكات ،به شوراي زكات استان كمك نمايند.
معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي، مردم اين استان را پيشتاز در امور خيريه نام برد و گفت: كمك هاي مثال زدني مردم ولايت مدار خراسان جنوبي به عتبات عاليات و همچنين امور انسان دوستانه خود مويد اين مطلب است.
خوش خبر، به نقش فضاي مجازي در اين زمينه اشاره كرد و گفت: با رصد و مديريت فضاي مجازي جلوي انحرافات و سو استفاده از مقوله زكات فراهم و با كارهاي عملي مديريت چگونگي اخذ زكات در فضاي مجازي را در دست بگيريم و در سالي كه از سوي رهبر معظم انقلاب(حفظه ا...) به عنوان سال رونق توليد نامگذاري شده در مسير پيشرفت و توسعه نظام اسلامي، با حفظ ارزش هاي انقللابي و اسلامي بيش از پيش قشر توليد كننده را حمايت نمائيم.
معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي، گفت: تمام تلاش و همت مديريت استان تلاش در جهت تسهيل و رفع موانع توليد و كمك به حوزه امور عام المنفعه است.
وي گفت: اين استان با حضور نخبگان،فرزانگان،روحانيت و مردم ولايت مدار،مسير خوبي را در حال طي كردن است.
در اين جلسه اعضاء شوراي زكات استان نيز گزارشي از اقدامات صورت گرفته در اين در حوزه ارائه كردند.
 
 
 
تعداد بازدید: 91
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal