۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1398/03/11 جلسه برنامه ريزي ستاد برگزاري مراسم رحلت ملكوتي حضرت امام خميني (ره)
جلسه برنامه ريزي ستاد برگزاري مراسم رحلت ملكوتي حضرت امام خميني (ره)
پنج شنبه 1398/03/09
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي، كه ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام (ره) سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود: در شرايطي كه ايران اسلامي مورد شديدترين حملات در حوزه هاي فرهنگي، اقتصادي و... قرار گرفته ، بايد بپذيريم كه برگزاري يوم ا... ها و تعظيم آنها بهترين فرصت براي نمايش همدلي ، هم افزايي و وحدت بين مردم و مسئولين و اقشار مختلف و اقتدار نظام اسلامي است. ناصر خوش خبر ، با تاكيد بر اينكه در اجراي اينگونه برنامه ها هيچگونه تك روي و منيتي وجود ندارد، افزود: همه ما زير يك پرچم قرار داريم و يكپارچه و همدل براي اعتلاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از همه ظرفيت ها استفاده مي كنيم.
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي، بسترسازي و انسجام بخشي به برنامه ها را از جمله ماموريت هاي عمومي ستاد برشمرد و افزود: خوشبختانه اين مهم به خوبي به انجام رسيده و بسترها و زمينه هاي حضور باشكوه و حداكثري مردم در مراسم مختلف از جمله روز قدس ، قيام 15 خرداد و ارتحال حضرت امام خميني(ره) فراهم شده است.
خوش خبر، با تاكيد بر اينكه محور تمامي برنامه ها مردم هستند، افزود: وظيفه مسئولين بسترسازي و نظارت بر محتواي مراسم و نيز تامين امنيت است كه با توجه به تمهيداتي كه در اين رابطه انديشيده شده اميد است امسال نيز باشكوه تر از سال هاي قبل شاهد برپايي اين مراسمات باشيم.
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي، با بيان اينكه ستاد گراميداشت ارتحال امام(ره) با مسئوليت فرمانداران در شهرستان ها تشكيل شده، ادامه داد: اطلاع رساني براي حضور حداكثري مردم، امري بسيار مهم است كه بايد به طور جد مورد توجه مسئولين باشد تا مردم خروجي برنامه هاي پيش بيني شده را ببينند.
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي، ادامه داد: بايد از تمام ظرفيت ها و فرصت هاي موجود براي نهادينه كردن ارزش ها و فرهنگ انقلابي گري در نسل جوان و نوجوان استفاده كنيم.
خوش خبر، بهره گيري از فضاي مجازي را يكي از فرصت هاي پيش رو دانست و تصريح كرد: باتوجه به اقبالي كه نوجوانان و جوانان از فضاي مجازي دارند ، از اين فرصت براي رسيدن به اهداف مورد نظر استفاده كنيم.
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي، با بيان اينكه بايد مديريت فضاي مجازي را به دست گرفته و جوانان و نوجوان را به درستي در اين مسير راهبري كنيم، ادامه داد: اگر ما به اين امر ورود نكرده و فضا را براي ديگران باز بگذاريم ، قطعاً دشمنان از غفلت ما و خلاء به وجود آمده استفاده كرده و هرمحتوايي كه مد نظر و منطبق بر اهداف خودشان باشد را در اين فضاها قرار خواهند داد.
خوش خبر، هدف از برگزاري اين جلسه را رصد و بررسي آخرين برنامه ها و اقدامات دستگاه هاي متولي در زمينه گراميداشت ارتحال حضرت امام(ره) دانست و تصريح كرد: علاوه بر اين امر ، در تمامي يوم ا... هاي پيش رو از جمله قيام 15 خرداد و روز قدس بايد با جديت ورود كرده و نسبت به اجراي برنامه هاي اثرگذار به ويژه براي نسل نوجوان و جوان اقدامات اساسي صورت گيرد.
 در اين جلسه هر يك از دستگاه ها و نهادهاي متولي به ارائه آخرين گزارش اقدامات صورت گرفته در اين زمينه پرداختند.
 
 
 
تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal