۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذر
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1398/05/14 راه‌اندازي آزمايشگاه تشخيصي دامپزشكي از ضرورت‌هاي استان مي باشد .
راه‌اندازي آزمايشگاه تشخيصي دامپزشكي از ضرورت‌هاي استان مي باشد .

اصر خوش خبر معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي روز چهارشنبه در نشست شوراي پدافند غيرعامل استان خراسان جنوبي كه با حضور معاون بسيج و امور استان‌هاي سازمان پدافند غيرعامل كشور برگزار شد با بيان اين مطلب  افزود: طرح‌هاي كلان از جمله پرورش شتر در حوزه توسعه اقتصادي استان شروع شده لذا نيازمند راه اندازي آزمايشگاه تشخيصي دامپزشكي در خراسان جنوبي هستيم و انتظار مي رود امسال به سرانجام برسد.

وي با اشاره به لزوم راه‌اندازي خطوط انتقال نفت و گاز در خراسان جنوبي بيان كرد: يكي از ضرورت‌هاي استان توجه به اين مقوله است كه مي تواند در پيشگيري از تهديدات نيز موثر باشد. 

معاون استاندار خراسان جنوبي وجود ظرفيت مرز در خراسان جنوبي را يادآور شد يكي از اتفاقات خوبي كه موجبات امنيت پايدار و جلوگيري از مهاجرت روستاييان مرزنشين را فراهم آورده، افزايش سهميه سوخت مرزنشينان است كه با مديريت استاندارمحترم، تفاوت قابل توجهي نسبت به سنوات قبل داشته و اين اقدامات از مهاجرت روستاييان جلوگيري كرده و حتي شاهد مهاجرت معكوس به روستاها هستيم.

 

 وي با اشاره به تهاجم جديد آمريكا و استفاده از روش‌هاي نوين براي شكاف بين مردم و مسئولان گفت: گاهي برنامه‌هاي تهديدآميز درخصوص ناكارآمدي دولت دنبال مي‌شود و لازم است هر كسي در هر جايي نسبت به انجام وظايف و پاسخگويي به نيازهاي جامعه هدف از هيچ تلاشي فروگذار نكند تا به اميد و نشاط برسيم و مردم نسبت به خادمان خود در نظام بدبين نشوند. 

 معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي با بيان اينكه طرح جامع پدافند غيرعامل استان در حال تدوين است گفت: دستگاه‌هاي اجرايي بايد در ارايه اطلاعات و داده‌ها همكاري كنند.

 خوش خبر افزود :بدون ترديد حفظ حاكميت نظام اسلامي و مأيوس نمودن دشمن از طمع به كشور بدون توجه به اصول پدافند امري ناشدني است .

وي رعايت اصول پدافند غير عامل را ضامن خود اتكايي و بوجود آمدن شرايط مطلوب براي زندگي اجتماعي بهتر و دفاع همه جانبه، در مقابله باتهديدات دانست و ادامه داد توطئه هاي دشمن در شرايط فعلي نيازمند شناخت دقيق دشمن و اهداف آن و حفاظت و حراست از داشته هايمان است كه اين مهم جز در سايه اعتقاد و باور به تأثير اصول پدافندغير عامل وعمل به آن با مديريت هوشمندانه مقدور نمي باشد

جانشين رئيس شوراي پدافند غير عامل استان  با بيان اينكه بحمد الله تا كنون مديران و مسئولين با نقش آفريني و عملكرد خوب گام هاي بلندي در اين راستا برداشته اندافزود: مطمئناً اين تلاش ها ضريب تاب آوري اجتماعي را در شرايط بد اقتصادي و جنگ تمام عيار اقتصادي دشمن عليه مردم كشورمان ، افزايش داده است .

وي ادامه داد امروز شاهد اجراي پروژه هاي مهم اقتصادي در سطح استان خراسان جنوبي هستيم كه طرح پرورش شتر و بهره گيري از ظرفيت هاي مرز در بحث صادرات موجبات رضايت مندي مردم استان را در پي داشته است ويقيناً مردم و مسئولين هم گام و همدل بار ديگر برنامه راهبردي دشمن مبني بر فشار حداكثري اقتصادي را به يأس مبدل خواهند ساخت.

 
 
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي با اشاره به اهميت پاسخ به مطالبات مردم تصريح كرد: يكي از سياست‌هاي فعلي مديريت ارشد استان برپايي ميز خدمت در روستاها، شهرها، محلات و نماز جمعه‌ها است كه خروجي خوبي تاكنون داشته و اميد است با استمرار آن شاهد بيشترين تاثيرگزاري در حوزه هاي مختلف باشيم.
تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal