۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1398/09/27 نشست كارگروه اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده استان خراسان جنوبي
نشست كارگروه اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده استان خراسان جنوبي
سه شنبه 1398/09/26
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي گفت: مبارزه و كاهش آسيب‌هاي اجتماعي نيازمند پژوهش‌محوري است كه جز با بررسي علت‌ها امكان‌پذير نخواهد بود. ناصر خوش خبر در نشست كارگروه اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده استان خراسان جنوبي افزود: آسيب اجتماعي در همه جوامع وجود دارد و ضريب آن متفاوت است كه بايد دستگاه‌ها با كار پژوهشي علت‌ها را مشخص و براي رفع آنها تلاش كنند. وي گفت: كار پژوهشي باعث مي‌شود كه زمان و منابع مديريت شود و اين مهم جزو نيازهاي اساسي جامعه ما است. معاون استاندار خراسان جنوبي در ارتباط با سند ارتقاي جايگاه زن و بنيان خانواده كه در اين كارگروه در مورد آن بحث شد، اظهار داشت: اين سند از سال 96 كليد خورد و سال 97 به اتمام رسيد اما آنچه حايز اهميت است سياست‌ها و برنامه‌هاي دولت در سال 98 است كه مي‌تواند به كمك اين طرح بيايد.
وي اضافه كرد: دستگاه‌ها اقدامات صورت گرفته را تا 2 هفته ديگر در اختيار كارگروه به صورت كتبي قرار دهند.
خوش خبر گفت: در كنار دستگاه‌هاي اجرايي، دستگاه قضا هم اگر مطالبي براي به روزرساني اين سند دارد، مي‌تواند در اختيار كارگروه قرار دهد تا سند با غناي بهتري تنظيم شود.
وي كارگروه اجتماعي، فرهنگي، سلامت، زنان و خانواده را يكي از كارگروه‌هاي تاثيرگذار استان دانست و تصريح كرد: محورهاي اين كارگروه دغدغه همه كساني است كه در حوزه‌هاي فرهنگي و اجتماعي تلاش مي‌كنند زيرا مسايل اجتماعي به صورت زنجيروار بر هم تاثير مي‌گذارند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي افزود: ذيل اين كارگروه چهار گروه‌ كاري تشكيل شده كه قبلا كميسيون و كميته بودند و اكنون ذيل كارگروه اصلي قرار گرفتند كه با عنوان گروه تخصصي از آن ياد مي‌شود.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي تاكيد كرد: تمامي گروه‌هاي كاري تخصصي ذيل اين كارگروه بايد در قالب سند تنظيم و قابل ارايه باشد تا مديريت زمان و منابع در مسير پژوهش اتفاق افتد.
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 613
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal