۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۹ شهريور
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1395/03/11 قائم مقام وزیر کشور
قائم مقام وزیر کشور
معاون سیاسی وزیرکشور گفت : عملکرد مجموعه وزارت کشور در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قابل دفاع و خوب بود .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، محمد حسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در همایش معاونان سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور با ارائه گزارش مبسوطی از روند برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از روسای ستاد انتخابات استانداری ها به دلیل برگزاری انتخابات در امنیت کامل و شرایط مطلوب تشکر کرد .
مقیمی با اشاره به اعلام اولویت های اعلام شده از سوی وزیر کشور در ابتدای امسال گفت : سه مأموریت مشخص ما در سالجاری پیشبرد اقتصاد مقاومتی ، توجه به مسائل اجتماعی و تکریم ارباب رجوع است و باید علاوه بر وظایف جاری با جدیت و تلاش در اجرای این مأموریت تحول مثبت اقتصادی در استان ها را فراهم کنیم .
معاون سیاسی وزیر کشور از معاونان سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری ها خواست برای ایجاد تحول در وضعیت شهرستان ها، نظارت خود را بر عملکرد فرمانداران ، افزایش دهند و از نخبگان سیاسی برای پیشبرد اهداف کشور در استان ها استفاده کنند .
مقیمی افزود : باید در انتخاب مدیران کاردان ، پاکدست و با انگیزه دقت کنیم تا بتوانیم گره ای از مشکلات کشور باز کنیم ، چون خدمت بی منت به مردم وظیفه اصلی ما است .
مقیمی در پایان خواستار تلاش هرچه بیشتر معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی برای رونق فعالیت قانونمند احزاب در استان ها شد . 
تعداد بازدید: 143
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal