۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۹ شهريور
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1395/09/09 معاون سیاسی ,امنیتی واجتماعی استاندار
معاون سیاسی ,امنیتی واجتماعی استاندار
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی که  در گردهمایی بخشداران استان سخن می گفت، با بیان این مطلب به خدمات زیرساختی دولت در حوزه های مختلف اشاره کرد و افزود: خدمات زیرساختی زیادی ازسوی دولت در سطوح مختلف به انجام رسیده که مردم در درازمدت آثار آن را مشاهده خواهند کرد؛ از این رو این خدمات باید ازسوی بخشداران به خوبی برای مردم تبیین شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمد حسینی، نظارت بر حسن اجرای طرح های عمرانی در مراکز بخش ها و روستاها را ازجمله وظایف بخشداران دانست و تصریح کرد: در اجرای این طرح ها علاوه بر نظارت، می بایست همکاری لازم نیز با مجریان طرح ها به انجام برسد.
وی بخشداران را نمایندگان عالی دولت در بخش ها دانست و خاطرنشان ساخت: خدمت به مردم، توفیقی است الهی که باید قدر دانست و از این فرصت ایجادشده به نحو مطلوب و مناسب برای ارائه خدمت صادقانه، بی منت و بدون رفتارهای تبغیض گونه با مردم استفاده کرد.
وی با بیان اینکه مردم آثار خدمات شما را مشاهده و قضاوت خواهند کرد، گفت: قانون می بایست به عنوان محور و ملاک در تمامی زمینه ها و فعالیت ها مورد توجه قرار گیرد تا بتوان از این طریق جلوی سوء استفاده های احتمالی و برخی رفتارهای خارج از مدار قانون را گرفت.
وی با بیان اینکه بخشداران در قبال عملکرد دستگاه های اجرایی در مراکز بخش ها مسئولیت داشته و دارند گفت: از این رو نباید نسبت به اقدامات و خدماتی که در مراکز بخش ها و روستاها صورت می گیرد بی تفاوت بود بلکه باید مشکلات موجود را احصاء و آسیب شناسی کرده و با تقویت ارتباط با مدیران استانی در جهت رفع مشکلات مردم و موانع موجود در این مراکز اقدام لازم صورت داد.
وی به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص ایجاد امید و نشاط در جامعه اشاره کرد و افزود: متاسفانه رسانه های خارجی در کنار برخی از افراد کم توجه در داخل تلاش می کنند از طریق سیاه نمایی و کمرنگ جلوه دادن خدمات و اقدامات دولت، مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین کنند.
وی خاطرنشان ساخت: مسئولین در سطوح مختلف خصوصاً بخشداران می بایست با تبیین و تشریح خدمات و اقدامات انجام شده نسبت به تزریق نشاط، شادابی و امید به آینده در جامعه تلاش کنند؛ چراکه با تقویت اعتماد عمومی، پایه های نظام مقدس اسلامی نیز مستحکم تر خواهد شد.
وی صداقت در رفتار و گفتار مسئولین را مورد تاکید جدی قرار داد و افزود: مسئولین باید تلاش کنند تا ضمن رعایت صداقت، رفتار و گفتارشان یکسان باشد؛ چراکه در غیر این صورت نخواهیم توانست در زمینه تقویت اعتماد عمومی به توفیقات مدنظر دست پیدا کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی به بخشی از خدمات دولت در سطح استان و کشور اشاره کرد و افزود: با اقداماتی که دولت به انجام رساند، امسال برای اولین بار، تراز تجاری کشور مثبت شده است.
حسینی خرید تضمینی گندم از کشاورزان را ازجمله اقدامات اقتصادی دولت در استان دانست و تصریح کرد: برغم خشکسالی های چندین ساله در استان، اصلاح روش های آبیاری و استفاده از روش های مدرن در حوزه کشاورزی از دیگر اقداماتی بود که در استان به انجام رسیده و دارای نتایج مطلوبی نیز بوده است.
وی در پایان حفظ و تقویت وحدت و همدلی را رمز موفقیت در تمامی زمینه ها دانست و تصریح کرد: بخشداران، در کنارسایر مسئولین استانی و شهرستانی می بایست با تحکیم وحدت، اخوت و برادری بر اساس قانون و مقررات در راستای نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از تمامی ظرفیت های موجود به نحو مطلوب و مناسب بهره گیری نمایند.
تعداد بازدید: 313
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal