۱۴۰۰ شنبه ۲ مرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1400/03/27 با برنامه ریزی هایی که از مدت ها قبل آغاز شده و اقداماتی که تا الان صورت گرفته است، شرایط برای برگزاری انتخابات مهیا می باشد
با برنامه ریزی هایی که از مدت ها قبل آغاز شده و اقداماتی که تا الان صورت گرفته است، شرایط برای برگزاری انتخابات مهیا می باشد
شرایط استان برای برگزاری انتخابات مهیاست
رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: با برنامه ریزی هایی که از مدت ها قبل آغاز شده و اقداماتی که تا الان صورت گرفته است، شرایط برای برگزاری انتخابات مهیا می باشد.
 خوش خبر با بیان این مطلب در حاشیه ستاد انتخابات استان خاطرنشان کرد: در تمامی مناطق استان، زیرساخت های لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و پرشکوه آماده است.
وی ادامه داد: همه بسترهای لازم برای حضور عوامل اجرایی، بازرسی و نظارتی در هزار و 24 شعببه پیش بینی شده، فراهم است.
رئیس ستاد انتخابات استان از برنامه های در دست اقدام در راستای حفظ سلامتی مردم در مقابل بیماری کرونا گفت و تصریح نمود: شعب اخذ رأی به طور کامل ایمن سازی و گندزدایی شده اند و ملزومات بهداشتی مورد نیاز نیز در اختیار همه حوزه ها قرار گرفته است.
خوش خبر با اشاره به حضور ناظرین بهداشتی در محل شعب اخذ رأی، تأکید نمود: تضمین سلامت مردم در اولویت برنامه های ستاد انتخابات استان است.
وی با بیان این که فرآیند انتخابات از ساعت 7 صبح آغاز می شود، از مردم خواست در همان ساعات اولیه شروع رأی گیری به شعب مراجعه کنند تا مانع ازدحام جمعیت در لحظات پایانی انتخابات کاسته شوند. 
تعداد بازدید: 170
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal