۱۴۰۰ شنبه ۲ مرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1400/03/28 مردم در محل سکونت خود، رأی بدهند.
مردم در محل سکونت خود، رأی بدهند.
رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: مردم در محل سکونت خود، رأی بدهند.
خوش خبر با بیان این مطلب در برنامه زنده رادیویی" جشن ملی" شبکه خاوران خاطرنشان کرد: افرادی که برای بازدید و‌ دیدار اقوام و خویشان به مناطق روستایی رفته اند، برای انداختن رأی خود به صندوق، به محل سکونت خود برگردند.
وی ادامه داد: جامعه روستایی هم در شعبی که تعریف شده، رأی خود را به صندوق بیندازند تا شرایط حاکم بر فرآیند انتخابات را تأمین کرده تعرفه های شهری و روستایی را مدیریت کنیم و کسی از فرصت پیش رو محروم نشود.
رئیس ستاد انتخابات در پاسخ به این پرسش که برخی افراد تصور می کنند که با حضورشان در روستا و بالا رفتن آمار رأی های مأخوذه، اعتبارات روستایی افزایش می یابد، گفت: این نوع برداشت کاملاً نادرست است، زیرا ملاک تخصیص اعتبار نوع نیاز در جامعه روستایی و شهری است و این افزایش اعتبار، نکته توجیه کننده ای برای جذب اعتبار نیست.
خوش خبر افزود: اگر حضور افراد برای رأی دادن در دیگر منطقه ای غیر از محل سکونتشان ادامه یابد، مشکل ایجاد می کند و جامعه آماری دچار دستخوش می شود.
وی به ازدحام مردم در شعب اخذ رأی اشاره کرد و تصریح نمود: افرادی که به شعب اخذ رأی مراجعه می کنند، باید پروتکل ها و مسایل بهداشتی را رعایت نمایند، ملزومات بهداشتی(ماسک و ماده ضد عفونی کننده) و خودکار شخصی به همراه داشته باشند و فاصله اجتماعی را نیز مراعات نمایند.
تعداد بازدید: 153
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal