۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۵ شهريور
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1400/05/09 شورای توسعه و حمایت از تشکلهای مردم نهاد استان
شورای توسعه و حمایت از تشکلهای مردم نهاد استان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: هدف از تشکیل مراکز نیکوکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)، افزایش مسئولیت پذیری اجتماعی است.دکتر خوش خبر با بیان این مطلب در شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد استان ، از اقدامات انجام شده در راستای فعال سازی مراکز نیکوکاری و نقشی که در خدمات دهی به اقشار آسیب پذیر داشته اند، تشکر کرد.وی تصریح نمود: مراکز نیکوکاری محله بنیان می توانند با محور قرار دادن مردم و معتمدان محله، بدون واسطه به نیازمندان کمک نمایند.
معاون استاندار گفت: اساس کار تعریف شده برای مراکز نیکوکاری، ایجاد رقابت منطقی بین مراکز را در جهت کمک بهتر به مردم به همراه دارد.
خوش خبر، برون سپاری را از اصول اساسی و مؤثر در کیفیت بخشی به خدمات ارائه شده به مردم عنوان کرد و متذکر شد: مراکز نیکوکاری تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، باید در جهت توانمندسازی، مهارت آموزی، ایجاد اشتغال و رفع محرومیت تلاش نمایند .
وی تأکید کرد: مراکز نیکوکاری در امتداد دیگر برنامه های کمیته امداد امام خمینی(ره)، نقش بسیار مؤثری در خودکفایی اقشار آسیب پذیر جامعه دارند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز طی گزارش مبسوطی از تعداد مراکز و عملکرد آنها خاطر نشان کرد: در حال حاضر تعداد 106 مرکز نیکوکاری در استان فعال می باشند که از این تعداد 40 مرکز در روستاها و 76 مورد نیز در شهرهای استان مستقر هستند.
 
تعداد بازدید: 195
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal